Nabídka práce > PRODUKTOVÝ SPECIALISTA | NEŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA | NEŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Náplň práce

Hledáme produktového specialistu pro oblast pojištění majetku - dům, domácnost, osobní majetek.
Máte zkušenosti s přípravou produktů v oblasti neživotního pojištění? Chcete pracovat pro prestižní pojišťovnu s moderním přístupem? Hledáte pozici, kde vás nečeká jen rutina, ale účast na zajímavých projektech, možnost samostatně pracovat a rychle profesně růst - např. na pozici vedoucího oddělení?

Náplň práce:
* tvorba produktů neživotního pojištění - dům, domácnost, majetek
* analýza konkurence, trhu, poptávky
* vyhodnocení rizik, rentability
* odborné poradenství obchodním zástupcům ohledně produktů
* práce s interními systémy a technologiemi v oblasti pojišťovnictví

Chcete vědět o pozici víc? Zašlete svůj životopis, těšíme se na vás!

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* alespoň 2 roky zkušeností v oblasti pojištění neživotního majetku (osobní majetek, dům, domácnost)
* AJ min. B1
* ČJ - rodilý mluvčí
* pečlivost a zodpovědnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 70000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Home office - Stravenky - Příspěvek na penzijní připojištění - Příspěvek na volnočasové aktivity - Vzdělávací kurzy - Mobil - Notebook - a další..
  • Místo pracoviště: Praha