Nabídka práce > KONSTRUKTÉR | ELEKTRO | OLOMOUC

KONSTRUKTÉR | ELEKTRO | OLOMOUC

Náplň práce

Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru? Chcete se účastnit vývoje zakázkového produktu? Tvorba výkresů a kusovníků Vám není cizí?

Pak hledáme právě VÁS!

Do výrobní firmy v OLOMOUCI hledáme ELEKTROKONSTRUKTÉRA!

Vaší náplní práce bude:
- konfigurace a vývoj elektrické části produktu
- tvorba výkresů a kusovníků
- práce v systému EPLAN
- neustálé zlepšování produktu a procesů

Požadavky

- SŠ nebo VŠ elektrotechnického směru
- AJ na komunikační úrovni
- znalost systému EPLAN výhodou
- znalost PLC programování výhodou
- zkušenost s ERP systémem SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - garantovaný 13. plat - příspěvek na stravování - příspěvek na dojíždění (až do výše 4.000,- Kč) - možnost zaškolení v zahraničí - zajímavé finanční ohodnocení
  • Místo pracoviště: Olomouc