Nabídka práce > NÁKUPČÍ | NÁSTUPNÍ PLAT AŽ 50 000 KČ

NÁKUPČÍ | NÁSTUPNÍ PLAT AŽ 50 000 KČ

Náplň práce

Pro významného klienta (zahraniční výrobní společnost) se sídlem na Pelhřimovsku, hledáme zkušeného kandidáta na pozici SENIOR NÁKUPČÍ!

NÁKUPČÍ SENIOR bude mít na starosti, mimo jiné:
* plánování, rozvoj a vytváření strategií pro řízení zakázek v souladu s potřebami společnosti
* řízení, plánování a správu centrální zakázkové činnosti
* vedení strategického nákupu a veškerých dodavatelských aktivit (plánování, optimalizace)
* řízení vztahů s dodavateli (vyjednávání o cenách, optimalizace procesů)
* nákup technických komodit (kovy, plasty)

Požadavky

* Min. SŠ ekonomického, technického směru
* AJ na úrovni B2 (denní jednání v cizím jazyce)
* Excel na pokročilé úrovni
* SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Home office * Příspěvek na dopravu * Příspěvek na stravování * Příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Pelhřimov