Nabídka práce > KONSTRUKTÉR | JABLONEC NAD NISOU | MIMO AUTOMOTIVE

KONSTRUKTÉR | JABLONEC NAD NISOU | MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce

Máte zkušenosti z pozice konstruktéra? Ovládáte Catii, Solidworks nebo Inventor? Tak Právě Vás hledám, neváhejte mi zaslat své CV!

Pozice: KONSTRUKTÉR | JABLONEC NAD NISOU | MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce:
- Tvorba 3D modelů a 2D výkresů
- Příprava dokumentace pro výrobu
- Optimalizace konstrukčních řešení
- Spolupráce napříč společností

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Znalost CAD programů
- Min. 1 rok praxe na pozici konstruktéra

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - práce se špičkovými technologiemi - kurzy angličtiny - obědy na pracovišti - dobré platové ohodnocení a další profesní růst
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou