Nabídka práce > MANAŽER LOGISTIKY A NÁKUPU | služební vůz | až 150 000 Kč

MANAŽER LOGISTIKY A NÁKUPU | služební vůz | až 150 000 Kč

Náplň práce

Máte manažerské zkušenosti? Pohybujete ve v oblasti logistiky, nákupu nebo zákaznického servisu už nějakou dobu? Hledáte novou výzvu? Pak pošlete svůj životopis!!!

Náplň práce:
- zabezpečení logistických procesů - zásobování linek, příprava zboží k přepravě, organizazace dopravy, příprava celních dokladů
- optimalizace přepravních nákladů
- zodpovědnost za rozpočet
- řízení procesu nákupu - od požadavku po platbu
- vyjednávání kontraktů
- optimalizace skladování

Požadavky

- VŠ vzdělání ekonomické/technické popřípadě odpovídající praxe
- zkušenosti na obdobné pozici alespoň 3 roky ve výrobní společnosti
- komunikativní znalost AJ - denní komunikace
- povědomí o zákaznickém servise
- výhodou znalost LEAN a znalost logistických nástrojů
- znalost celních a logistických systémů a obchodně právních vztahů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 90000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - čtvrtletní bonusy - služební automobil - flexibilní pracovní doba - home office - 25 dní dovolené - závodní dotované stravování - vzdělávací kurzy - mobilní telefon - příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění
  • Místo pracoviště: Chomutov