Nabídka práce > TECHNOLOG VÝROBY | OBRÁBĚNÍ

TECHNOLOG VÝROBY | OBRÁBĚNÍ

Náplň práce

HOŘÍ nám TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ :) Máš praxi z výrobní firmy? Programování ti nedělá problém? Obrábění máš zmáknuté? Domluvíš se anglicky nebo německy?

Do výrobní firmy s fajn produktem hledáme technologa obrábění, co tě u nás čeká?

* Stabilní tým kolegů, což se v dnešní době cení! :)
* Zavádění nových výrobků do výroby, zajištění technologických zkoušek
* Optimalizace výrobního procesu
* Zastřešení technologické části výroby, technické změny

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání technického směru
* Zkušenosti s obráběním
* AJ na úrovni alespoň B1 (jsme mezinárodní společnost)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 13. mzda dle hospodaření společnosti * Závodní stravování * Příspěvek na penzijní pojištění * Příspěvky na vzdělávání
  • Místo pracoviště: Třebíč