Nabídka práce > TECHNOLOG | PLASTY | JIHLAVA

TECHNOLOG | PLASTY | JIHLAVA

Náplň práce

Máš technické vzdělání?
Znáš technologie vstřikování plastů nebo máš praxi jako technolog ve strojírenství?
U nás tvoje zkušenosti rádi oceníme.
Angličtina není nutná!

Zkus to u nás na pozici TECHNOLOGA.

Tvým úkolem bude:
- zodpovědnost za technologii procesu vstřikování
- stanovení výrobních postupů a parametrů procesu
- zodpovědnost za strojový park
- vytváření a udržování technologické dokumentace
- řešení technologických problémů, navrhování nápravných opatření
- cílené zlepšování, optimalizace procesů
- spolupráce/ technické vedení týmu seřizovačů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání (technické nebo chemickotechnologické výhodou)
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- AJ výhodou
- Základní znalost MS Office
- Flexibilita, samostatnost, spolehlivost
- Organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: -13. mzdu - podporu při relokaci - dotované závodní stravování - 5 týdnů dovolené - 1 sick day - možnost využití pružné pracovní doby - příplatek na dojíždění ve výši až 1500 Kč - penzijní připojištění - Cafeterie
  • Místo pracoviště: Jihlava