Nabídka práce > OBCHODNÍK ELEKTRO | I BEZ PRAXE | AUTOMOBIL

OBCHODNÍK ELEKTRO | I BEZ PRAXE | AUTOMOBIL

Náplň práce

Nemáš zkušenost s obchodem, ale cítíš, že tě to táhne tímhle směrem? Vyznáš se v elektroinstalačním materiálU a potřebách? Nebo jsi teď čerstve vystudoval elektro obor?
Jako obchodník v elektroinstalacích budete mít na starost:

-Prodej elektroinstalačního materiálu
-Péče o stávající portfolio zákazníků a akvizice nových
-Obchodní činnost a podpora e-commerce
-Osobní prezentace u zákazníků i na prodejně
-Spolupráce při odbavení zákaznických potřeb na pobočce

Požadavky

- Elektro vzdělání (vyučení nebo SŠ) - nebo alespoň praxi v elektru
- Chuť pracovat v obchodní sféře s rodinným zázemím (je nás tu pár a hledáme parťáka!)
- ochotu vyjíždět za zákazníky
- ŘP skupiny B
- Čistý trestní rejstřík

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 30000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Po zapracování služební vůz i k soukromým účelům! práci na HPP v příjemném prostředí neustálý rozvoj a seberealizaci firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, mobilní telefon, kafeterie atd.) motivující finanční ohodnocení možnost kar
  • Místo pracoviště: Děčín