Nabídka práce > FINANČNÍ ÚČETNÍ l AŽ 70 000 Kč

FINANČNÍ ÚČETNÍ l AŽ 70 000 Kč

Náplň práce

Hledáte pracovní uplatnění v oblasti účetnictví? Přidejte se do našeho týmu mezinárodní společnosti.

Co Vás na pozici čeká?

- agenda majetku (zařazení nových majetku do užívání, inventura majetku)
- fakturace toolingu, majetku společnosti
- dohadné položky, časové rozlišení, účtování mezd
- účetní operace během měsíční a roční uzávěrky
- DPH, daň z nemovitosti, daň z příjmu, zahraniční DPH
- příprava podkladů pro platby
- příprava a koordinace ročního auditu

Požadavky

- ideálně ekonomické vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici z výrobního podniku
- komunikativní AJ
- znalost MS Office - zejména Excel

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - zaměstnanecké benefity (13., 14. mzda, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.) - telefon, notebook - pružná pracovní doba - po zapracování možnost HO
  • Místo pracoviště: Jičín