Nabídka práce > TECHNOLOG | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 50 000 KČ

TECHNOLOG | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 50 000 KČ

Náplň práce

Máš technické vzdělání nejlépe ve strojírenství?
Orientuješ se v technické dokumentaci a v prostředí programů Creo, AutoCAD, nebo Inventor?
Chceš nastartovat svojí kariéru a ukázat, že něco umíš?

Pak čti dál, hledáme totiž šikovného TECHNOLOGA!

* Úzká spolupráce s výrobou při zlepšování technologických postupů
* Technická podpora výroby, výpomoc při konstrukci přípravků
* Spolupráce při zavádění nových výrobních linek, změny layoutů
* Práce v 3D programech

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání technického, strojírenského směru
* Znalost Creo / Inventor / Windchill nebo obdobné programy (AutoCAD atd.)
* Zkušenosti na obdobné pozici VÝHODOU
* Znalost AJ (písemná forma)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 25000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Týden dovolené navíc * Náborový příspěvek 50 000 Kč * Zkrácená pracovní doba * Cafeterie * Příspěvek na dopravu * Příspěvek na penzijní připojištění * Příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod