Nabídka práce > ZÁKAZNICKÝ SERVIS | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

ZÁKAZNICKÝ SERVIS | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

Náplň práce

Máte zkušenosti z oblasti zákaznického servisu? Můžete nabídnout angličtinu na úrovni B2? Hledáte stabilní společnost, která má na trhu silné jméno?

Rozšiřujeme tým a hledáme pracovníka ZÁKAZNICKÉHO SERVISU!
Co budete mít na starosti?
* Odbavování zákaznických zakázek a objednávek
* Kompletní péče o zákazníky
* Zpracování poptávek, tvorba nabídek
* Úzká spolupráce s výrobou při dodržování domluvených termínů
* Reporting

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání
* AJ na úrovni B2 (anglicky hovořící zákazníci)
* Praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Týden dovolené navíc * Prémie a bonusy * Příspěvek do Cafeterie * Příspěvek na stravování * Příspěvek na penzijní připojištění * Spousta firemních akcí! :-)
  • Místo pracoviště: Třebíč