Nabídka práce > HR BUSINESS PARTNER| MIMO AUTOMOTIVE

HR BUSINESS PARTNER| MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce

Hledáte nové výzvy? Máte víceleté zkušenosti na pozici HR Business partner anebo jiné vedoucí pozici v oblasti HR? Domluvíte se velmi dobře anglickým jazykem? Výborně, poté mi neváhejte zaslat Vaše CV v anglické i české verzi, je možné, že hledáme právě Vás!

Co budete mít na pozici HR Business partner na starosti?

- odpovědnost za nábor nových zaměstnanců (tvorba inzerce, realizace pohovorů, onboarding, atd.)
- příprava dokumentů jako jsou například pracovní smlouvy, dohody, výpovědi atd.
- talent management - zajištění školení/koučingu pro vedoucí pracovníky a obchodní oddělení
- správa a kontrola výpočtů/procesů mezd a bonusů pro zaměstnance
- udržování a aktualizace dat v Oracle
- příprava reportů, statistik a budgetu
- komunikace a kooperace s HR bussiness partners
- kontrola nad dodržování postupů a směrnic

Požadavky

- min. bakalářské vzdělání se zaměřením na HR nebo obchodní administrativu
- min. 5 let praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- AJ k plynulé komunikaci
- výborné komunikační a manažerské dovednosti
- aktivní, pozitivní a lidský přístup
- znalost českého zákoníku práce
- zkušenosti s recruitmentem, talent managementem, HR daty v HRIS systému a mzdovým účetnictvím

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 23 dnů dovolené - meziroční zvyšování mezd (merit increase) - příspěvek na stravování (100Kč/den) - sleva na firemní výrobky - přátelský kolektiv, rodinné prostředí
  • Místo pracoviště: Turnov