Nabídka práce > LOGISTIK | péče o zákazníka

LOGISTIK | péče o zákazníka

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti logistiky? Baví Vás komunikace se zákazníky? Umíte anglicky?

Pak nám reagujte na pozici
LOGISTIK | péče o zákazníka,

kde bude Vaší náplní práce:

-zpracování a dodržování logistických plánů projektů na základě požadavků zákazníka
-zajištění komunikace se zákazníky i dodavateli
-tvorba podkladů pro plány výroby
-stanovování četnosti, množství a času dodávek materiálů
-návrh úprav v podmínkách a logistických konceptech se zákazníkem a dodavateli
-zodpovědnost za plynulý tok dodávek materiálu
-plánování a kontrola standardních dodávek do jednotlivých závodů zákazníka

Požadavky

- mít alespoň SŠ vzdělání
- znalost AJ, abyste mohl komunikovat se zákazníky
- znalost SAP výhodou
- mít praxi na podobné pozici 1 rok
- znalost FMEA, Kanban, 5S výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * motivační bonusový systém * týden dovolené navíc * benefitní program Cafeterie * příspěvek na masáže * jazykové a odborné kurzy * závodní stravování (příspěvek od zaměstnavatele) * zázemí silné mezinárodní společnosti * možnost dalšího profesního r
  • Místo pracoviště: Turnov