Nabídka práce > MISTR | 1 SMĚNA | AŽ 40 000 KČ

MISTR | 1 SMĚNA | AŽ 40 000 KČ

Náplň práce

Máte zkušenosti z výroby a hledáte nové pracovní uplatnění? Vedení lidí Vám nedělá problém? Rád/a udržujete přátelské vztahy se svými podřízenými a vždy se snažíte najít kompromis?

Hledáme výrobního MISTRA, který by měl být:

* KOMUNIKATIVNÍ - povede cca 30 lidí, spolupracovat bude s vedoucím výroby a přípravářemi výroby
* ZODPOVĚDNÝ - spolupráce při zajištění správného chodu výroby
* ZKUŠENÝ - bude se podílet na plánování, organizaci, kontrole kvality

Zkrátka a dobře, potřebujeme parťáka, co nám pomůže udržet plynulý chod výroby, bude leaderem pro své podřízené a budeme se na něj moci spolehnout! :-)

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání technického/strojírenského směru
* Zkušenost s vedením menšího týmu lidí
* Znalost MS Office
* ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 38000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Týden dovolené navíc * Smlouva na dobu neurčitou * Prémie * Příspěvek na dojíždění * Benefitní systém odměňování * Příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod