Nabídka práce > HR BUSINESS PARTNER | TĚŽEBNÍ SPOLEČNOST

HR BUSINESS PARTNER | TĚŽEBNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce

Máte bohaté zkušenosti v HR? Jste komunikativní a samostatný? Domluvíte se annglicky?

Pokud ano tak pro Vás máme zajímou pozici pro těžební společnost!

Vaším úkolem bude:

- implementace personálních procesů
- řízení programů týkající se pracovněprávních vztahů a zaměstnaneckých vztahů s cílem zajistit soulad s požadavky zákona a stávajícími procedurami
- přispívat k rozvoji firemní strategie v oblasti talentů
- vzdělávání a rozvoj zaměstnanců (technických dovedností, soft skills, legislativní školení)
- školení zaměstnanců
- vyhodnocování kvality vzdělávacích a školících aktivit
- vytvářet HR akční plány
- správa budgetu
- podpora náborů
- podpora manažerů v oblasti pracovního práva a spolupráce s odbory

Požadavky

- 2-3 roky praxe na podobné pozic (ideálně v mezinárodním prostředí)
- znalost Zákoníku práce ČR
- dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
- ochota cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 60000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Roční bonus - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Dotované stravování - Možnost home office - Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Místo pracoviště: Beroun