Nabídka práce > MANAŽER PROCESNÍCH INŽENÝRŮ

MANAŽER PROCESNÍCH INŽENÝRŮ

Náplň práce

Na této pozici mezi Vaše úkoly bude patřit:

vedení týmu procesních inženýrů, jejich rozvoj a motivace
řešení výrobních procesů - rozbor, hodnocení, nastavení, optimalizace, korekce
dosahování KPI - sběr dat, rozbor, zlepšovací návrhy, řízení změn v procesech
reporting

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru (management, technika, ekonomika aj.)
zkušenosti z procesního engineeringu
praxe s vedením zaměstnanců
schopnost motivovat tým a korigovat jeho aktivity k dosažení požadovaných cílů
praxe s analýzou procesů (v automotive - výhodou)
praxe s nastavením a optimalizací procesů
komunikace v AJ na denní bázi (ústní i písemná)
reporting
komunikativní a organizační typ
profesionální vystupování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 90000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - příspěvek na penzijní pojištění - příspěvek na dojíždění - příspěvek na stravování - hrazené jazykové kurzy - pružná pracovní doba - bonusový systém odměňování - dovolená nad rámec - příspěvek na stravování kafeterie - firemní akce
  • Místo pracoviště: Louny