Nabídka práce > ŘEDITEL ODDĚLENÍ LOGISTIKY V AUTOMOTIVE

ŘEDITEL ODDĚLENÍ LOGISTIKY V AUTOMOTIVE

Náplň práce

Na této pozici budete:

vést tým zaměstnanců oddělení logistiky
efektivně řídit logistické procesy (plánování, dohled, podpora, korekce)
management skladového zásobování (příjem, sklad, expedice)
zajišťovat efektivitu nastavených procesů v logistice, eliminace rizik
komunikace s dodavateli
komunikace napříč odděleními
dohled nad dodržováním firemních a logistikckých standardů

Požadavky

VŠ/SŠ vzdělání - technické, management, ekonomika apod.
zkušenosti s vedením oddělení logistiky
schopnost efektivně vést a motivovat tým
nastavovat KPI a hodnotit jejich dosahování
znalost logistických procesů
AJ komunikace denně ústní i písemná
reporting
komunikativní a organizační typ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 90000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - příspěvek na penzijní pojištění - příspěvek na dojíždění, dovolenou - hrazené jazykové kurzy - firemní akce - vzdělávání - bonusový systém odměňování - příspěvek na stravování, kafeterie - dovolená nad rámec - flexi pracovní doba
  • Místo pracoviště: Louny