Nabídka práce > ŘEDITEL NÁKUPU | SLUŽEBNÍ VOZIDLO K DISPOZICI | MS KRAJ

ŘEDITEL NÁKUPU | SLUŽEBNÍ VOZIDLO K DISPOZICI | MS KRAJ

Náplň práce

ŘEDITEL NÁKUPU

* vývoj a implementace nákupních strategií, budgetování
* podpora a plánování poptávky i výroby
* vedení týmu kolegů
* monitoring KPI pro zlepšení výkonu dodavatelského řetezce
* optimalizace nákladů, zlepšování kvality, zefektivnění procesů
* vyjednávání a koordinace všech smluv a dohod
* analýza dat a spolupráce s dalšími odděleními (prodej, finance, výroba)

Požadavky

* VŠ vzdělání (nákup, obchod, logistika nebo obdobné obory)
* AJ min. na úrovni B2
* zkušenosti s obdobnou pozicí ve výrobní nebo průmyslové společnosti
* schopnost vyjednávat, řešit problémy, řídit vztahy a motivovat kolegy
* výborná znalost MS excel a zkušenost se SAPem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 60000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * bonusy * služební vozidlo i pro soukromé účely * každoroční revize mzdy * možnost práce home office * flexibilní pracovní doba (fix 8-14) * 5 týdnů dovolené * mobilní telefon * praktické využití anglického jazyka v praxi * příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Nový Jičín