Nabídka práce > TESTER | VHODNÉ TAKÉ PRO ABSOLVENTY!

TESTER | VHODNÉ TAKÉ PRO ABSOLVENTY!

Náplň práce

Jsi absolventem VŠ IT zaměření nebo máš již zkušenosti s testováním SW? Domluvíš se bez problémů v angličtině? Rozšiřujeme tým a hledáme další členy! Hledáš v zaměstnání pohodovou, neformální atmosféru, ale zároveň podporu kolegů a vedení? Pak neváhej a ozvi se nám pro více informací na pozici TESTER | VHODNÉ TAKÉ PRO ABSOLVENTY!

Náplň práce:

* testování aplikací
* tvorba testovacích scénářů
* automatické testování
* spolupráce s vývojáři při nápravě chyb

Požadavky

* min. SŠ vzdělání, VŠ v oblasti IT bez praxe
* základy programování nebo skriptování testů v typescript, powershell, python, C# nebo javascript
* komunikativní znalost AJ pro komunikaci se zákazníky v zahraničí
* zkušenosti na obdobné pozici VÝHODOU
* komunikace s ostatními členy týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * roční finanční odměny * stravenkový paušál * flexibilní pracovní doba * home office * 5 týdnů dovolené * sick days * notebook i pro soukromé účely * výuka angličtiny nebo němčiny * interní workshopy, teambuildingy, celofiremní akce, firemní sport,
  • Místo pracoviště: Vsetín