Nabídka práce > STAVEBNÍ INŽENÝR | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

STAVEBNÍ INŽENÝR | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Náplň práce

Máte vystudovaný stavební obor? Domluvíte se anglicky? Právě obsazujeme Stavebního inženýra v Ústeckém kraji!

Budete mít na starosti:
-Přípravu technických podkadů
- Zodpovědnost za správnost zpracované dokumentace
- Výběrová řízení v rámci projektů
-Revizi smluv
-Tvorbu posudků k nabídkám projektů
-Spolupráce s kolegy napříč odděleními
-Projektovou přípravu, včetně správnosti a efektivnosti
-Technický dozor při realizaci projektů

Požadavky

Je zapotřebí, abyste měli:

-vystudovanou VŠ/SŠ tehcnického směru (ideálně stavební obor)
-komunikativní AJ
-znalost platné legislativy související s přípravou, realizací i kolaudací staveb (zákon č. 186/2006 Sb.) výhodou
-zkušenosti z realizace staveb velkou výhodou
-ŘP skupiny B
-možnost předložení referencí z účasti na větších projektech (není podmínkou!)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba s pevnou složkou * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce * zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru * odborný rozvoj zaměstnanc
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem