Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER l ENERGETIKA l STAVEBNICTVÍ l 120 000 Kč

PROJEKTOVÝ MANAŽER l ENERGETIKA l STAVEBNICTVÍ l 120 000 Kč

Náplň práce

Pro společnost, která se specializuje na pozemní dopravu a urbanismus jako takový hledáme nového kolegu na pozici PROJEKTOVÉHO MANAŽERA v Energetice budov.

Co Vás na pozici čeká?
- Řešení a plánování energetické účinnosti budov
- Strategické poradenství v energetickém sektoru
- Provádění studií proveditelnosti
- Implementování a korigování energetické legislativy

Požadavky

- Alespoň 5 let zkušeností jako projektový manažer v energetickém sektoru
- SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
- Znalost mechanismů ovlivňujících energetickou účinnost budov
- AJ na komunikativní úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 100000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dnů dovolené - Sickdays - Homeoffice - Práce i v zahraničí - Stravenkový paušál - Jazykové kurzy - Penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Praha