Nabídka práce > FINANCIAL CONTROLLER | ČESKÁ LÍPA | AŽ 80 000 Kč

FINANCIAL CONTROLLER | ČESKÁ LÍPA | AŽ 80 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti controllingu? Domluvíte se anglicky? Pro nadnárodní společnost aktuálně obsazujeme pozici FINANCIAL CONTROLLER | ČESKÁ LÍPA | AŽ 80 000 Kč

Co budete mít na pozici na starosti?
- reporting výsledků hospodaření společnosti
- tvorba ekonomických rozborů a analýz
- finanční. investiční, personální, projektový controlling
- Cash-flow / treasury analýzy
- reporting mateřské společnosti
- podpora účetní závěrky
- forecastování & příprava ročního budgetu
- komunikace napříč společností, interní reporting
- trvalé zlepšování daných agend

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- AJ na úrovni B2 - denní komunikace
- znalost controllingu (ideálně ve výrobní společnosti)
- analytické myšlení, samostatnost, spolehlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - možnost občasné práce z domova - 13. plat - závodní stravování / příspěvek na stravování - vzdělávací kurzy (jazykové, odborná školení)
  • Místo pracoviště: Česká Lípa