Nabídka práce > FINANCIAL CONTROLLER JUNIOR | NÁCHOD

FINANCIAL CONTROLLER JUNIOR | NÁCHOD

Náplň práce

Příležitost pro JUNIORNÍ uchazeče po VŠ!

Máte už alespoň minimální zkušenost ve finančním sektoru či máte po absolvování VŠ studia a zdobí Vás analytické myšlení nebo Vás jen prostě baví čísla a máte chuť kariérně růst?

Náplň práce:

- Příprava rozpočtu jak na centrální úrovni, tak na úrovni jednotlivých středisek
- Příprava forecastů
- Analýza a kontrola interních nákladů
- Tvorba finančních výkazů a zodpovědnost za reporting (KPI apod.)
- Zodpovědnost za chod controllingového oddělení a jednotlivých procesů

Požadavky

- Ekonomické vzdělání výhodou
- Znalost podvojného účetnictví
- Zkušenosti v controllingu velkou výhodou
- Znalost MS Office (zejména Excel)
- AJ na úrovni minimálně B1

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Pružná pracovní doba - Kvalitní zaškolení - Možnosti dalšího vzdělávání - Perspektivy mezinárodního rozvoje - Nadstandardní příspěvky na obědy - Moderní kantýna - Výhodné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Místo pracoviště: Náchod