Nabídka práce > PROJEKTANT VE STAVEBNICTVÍ

PROJEKTANT VE STAVEBNICTVÍ

Náplň práce

Máte vzdělání v oboru stavebnictví? Umíte pracovat v AutoCadu? Hledáte stabilní zaměstnání, kde Vám bude umožněn profesní růst? Chcete se podílet na zajímavých projektech v oblasti pozemních staveb? Výborně, potom hledám právě Vás!

Co bude Vaší hlavní náplní práce na pozici PROJEKTANT?
- vytvářet návrhy pozemních staveb
- konstrukční práce
- hledat efektivní řešení
- sledovat nové trendy ve stavebnictví
- spolupracovat s kolegy ze souvisejících oborů

Požadavky

- vzdělání stavebního směru - specializace na pozemní stavby výhodou
- znalost práce v Autodesk, AutoCad
- praxe v oboru
- znalost potřebných norem a zákonů výhodou
- znalost AJ – výhodou
- ŘP skupiny B
- vhodné i pro absolventy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 35000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - odměny/bonusy - flexibilní pracovní doba - Multisport karta, příspěvek na sport a kulturu (Skipasy, permanentky, vstupenky) - firemní akce (vánoční, podzimní, sportovní) - možnost profesního rozvoje - pet friendly office
  • Místo pracoviště: Liberec