Nabídka práce > DATOVÝ ANALYTIK | LOGISTIKA

DATOVÝ ANALYTIK | LOGISTIKA

Náplň práce

Máš zkušenosti s vedením týmu lidí, perfektní angličtinu nebo němčinu a Excelu se nebojíš?

Skvělé!

Hledáme totiž kolegu do týmu na pozici DATOVÝ ANALYTIK v logistice.

A co bude tvým úkolem?
- Odpovědnost za práci celého oddělení správy dat
- Provozní a personální vedení správy dat ERP systému a výrobního controllingu
- Správa a údržba dat interního systému společnosti
- Správa, údrzba a úprava interních procesů v rámci interního systému společnosti
- Integrace/koordinace nových systémových postupů/procesů
- Tvorba reportů a analýz
- Komunikace s ostatními úseky firmy (výrobní úseky a logistika)
- Komunikace s dodavateli a zákazníky

Požadavky

- VŠ nebo SŠ vzdělání
- Znalost NJ nebo AJ na úrovni B2
- Uživatelská znalost produktů MS Office
- ŘP sk. B
- Zkušenosti s vedením týmu a jednáním s lidmi
- Spolehlivost, schopnost jednat v krizové situaci
- Logické, systémové a procesní myšlení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - 5 týdnů dovolené - Možnost Home Office - Roční prémie podle výsledků práce - Příspěvky na jazykové vzdělání - Příspěvek na penzijní připojištění - Stravenkový paušál - Cafeterie, slevy u obchodních partnerů apod.
  • Místo pracoviště: Třebíč