Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY | ELEKTRO

INŽENÝR KVALITY | ELEKTRO

Náplň práce

Máš vystudovaný strojírenský nebo elektro obor a zkušenosti z oblasti kvality?
Nebojíš se řešit nastalé problémy, zvládáš dobře angličtinu a chceš být součástí týmu v naší nadnárodní společnosti, kde dostaneš prostor se dál rozvíjet?

Hledáme parťáka na pozici INŽENÝR KVALITY.

Tvým úkolem bude:
- zajištění kvality v rámci sériové výroby
- přezkoumání požadavků na výrobky a procesy se specialisty z výroby a vývoje
- struktura a definice strategie pro produktový audit a řízení reklamací
- odpovědnost za činnosti spojené s řešení problémů s reklamacemi
- řízení mezinárodních pracovních skupin v rámci řešení problémů
- komunikace s dodavateli a zákazníky

Požadavky

- VŠ - v oboru strojírenství, elektrotechniky, mechatroniky nebo obdobné
- AJ a ČJ -aktivní znalost (budeš denně používat v komunikaci s vedením)
- Zkušenosti s procesy, metodami kvality (FMEA, CP,8D, Shainin, 5xWhy atd.)
- Ochota k cestování do zahraničí
- Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 48000 CZK do 53000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. a 14. mzda - Příspěvek do cafeterie (6000 Kč/rok) - Dotované závodní stravování - Možnost využívat Home office
  • Místo pracoviště: Jihlava