Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK l AUTOMOBIL l IČO l cestování v rámci regionu

SERVISNÍ TECHNIK l AUTOMOBIL l IČO l cestování v rámci regionu

Náplň práce

Chcete pracovat pro technologickou jedničku, kde je kvalita alfou a omegou?

Lákalo by Vás zaškolení od profesionálu v mateřské firmě v Německu?

Máte vzdělání v oboru elektro?

Pak máme pozici přímo pro Vás a tou je:

SERVISNÍ TECHNIK

Pokud nemáte zkušenosti, vše Vás naučíme!

Co bude Vaší náplní práce?

- Servis ohýbacích lisů, laserové techniky
- Diagnostika online a následné výjezdy za zákazníky
- Instalace, demontáže a pravidelná preventivní údržba/servis strojů
- Komunikace se zákazníky

Požadavky

- Vzdělání v oboru elektro
- Vyhláška 50/78 min. §5
- Znalost AJ/NJ (zaškolení v Německu)
- Řidičský průkaz sk. B
- Ochota cestovat v rámci ČR

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Automobil i k soukromým účelům - Cestování z místa bydliště - Flexibilní pracovní doba - Stravenkový paušál - Příspěvek na penzijní pojištění po 2 letech
  • Místo pracoviště: Praha