Nabídka práce > SPECIALISTA BOZP a ŽP

SPECIALISTA BOZP a ŽP

Náplň práce

-Plánování a provádění auditů ŽP
-Vedení odpovídající dokumentace o bezpečnosti práce a ochraně ŽP
-Vyhodnocování rizik zaměstnanců a strojních předpisů
-Provádění školení
-Sestavování a testování zkušebních plánů a pracovně-zkušební návody
-Měření v oblasti bezpečnosti práce a ochrany ŽP
-Řízení odpadové hospodářství

Požadavky

-SŠ vzdělání
-Znalost legislativních předpisů a norem v oblasti BOZP a PO (prioritně bezpečnost), orientace v zákonech a normách BOZP
-OZO v oblasti BOZP
-Zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou
-Vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost, flexibilitu
-Komunikace v AJ nebo NJ
-ŘP skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Práci ve společnosti s mezinárodním zázemím - Dovolená 25 dní v roce -37,5 hodinový fond - Stravenky - Příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném roce
  • Místo pracoviště: Chomutov