Nabídka práce > ÚČETNÍ S AJ - LIBEREC

ÚČETNÍ S AJ - LIBEREC

Náplň práce

Máš praxi jako účetní? Nebo jsi absolvent a máš zájem o účetnictví? Ozvi se nám!
Hledáme ÚČETNÍ S AJ - LIBEREC
Co Tě čeká:
- procesování dlouhodobého majetku
- zodpovědnost za agendu pohledávek (podklady pro fakturaci, kontrola, nastavení a dodržování procesů)
- spolupráce při auditech
- spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách
- reporting - pohledávky, majetek
- správa drobných daní a poplatků
- komunikace se zákazníky a kolegy v angličtině

Požadavky

- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- základní znalost účetnictví, praxe v oboru výhodou
- znalost AJ pro komunikaci se zahraničím
- znalost práce v MS Excel, SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 30000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů placené dovolené - pružná pracovní doba (7,5hod/den) - dotované závodní stravování - vzdělávací program, jazykové vzdělávání - roční bonusy a prémie - sportovní a kulturní akce - mobilní telefon a notebook
  • Místo pracoviště: Liberec