Nabídka práce > MANAGER OBCHODNÍCH PROJEKTŮ

MANAGER OBCHODNÍCH PROJEKTŮ

Náplň práce

Máme zde pozici pro všechny, kdo chtějí nastartovat svoji kariéru v Account managementu! Hledáme motivovaného a cílevědomého člověka, který se připojí k našemu týmu na pozici Junior Account Manager.

Jako junior account manažer budete zodpovědní za asistenci senior account manažerům při udržování a rozvíjení vztahů s našimi klienty.

* Tato pozice je zejména o projektovém řízení! Budete se podílet na řízení obchodních projektů od jejich převzetí od zákazníka až po schválení projektu a předání do fáze realizace
* Každý den budete v komunikaci se svěřeným portfoliem zákazníků
* Budete tvořit cenovou nabídku projektu, podílet se na nastavování budgetu
* Projekty jsou různé - od menších změn na současných produktech až po vývoj zcela nových produktů
* Náš produkt je netechnický - není tedy potřeba žádná specifická technická odbornost
* Kontakt s oddělením vývoje, techniky, výrobou bude vaším denní chlebem
* Časem můžete vést projektový tým i samostatně vést roční obchodní jednání se zákazníky

Pozice není spojená s výjezdy za zákazníky, pracovat budete z kanceláře.

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- předchozí zkušenosti v oblasti zákaznického servisu, prodeje nebo příbuzné obchodní pozice
- komunikativní AJ (komunikace se zákazníky ze zahraničí)
- prezentační schopnosti, obchodní duch, schopnost vyjednávat
- analytické schopnosti
- silné organizační schopnosti
- Řp. sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené navíc - Flexibilní prac. doba - Home office - příspěvek na penzijní připojištění - Cafeterie - Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Hodonín