Nabídka práce > Nákupčí | Automotive | až 80 000 Kč

Nákupčí | Automotive | až 80 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblastí nákupu? Nebojíte se nákupu ve výrobním sektoru? Domluvíte se anglicky a máte rádi práci v týmu?

Tak hledáme právě Vás na pozici

Nákupčí

Co Vás na téhle pozici čeká?

- Zajištění nákupu materiálů a služeb v rámci projektového řízení v komoditě kovů, plastů a elastomerů
- Aktivní spolupráce s oddělením konstrukce atd.
- Identifikace nových dodavatelů v dané oblasti.
- Poptávková řízení a vedení cenových jednání.
- Příprava projektových objednávek.

Požadavky

- SŠ technického zaměření
- Zkušenost z projektového nákupu
- Aktivní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
- Znalost SAP výhodou
- Znalost výkresové dokumentace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Závodní stravování, zaměstnanec si hradí pouze 21Kč - Týden dovolené navíc - Po zkušební době cca 6% osobní ohodnocení - Závodní zdravotní péče - Hrazeny přesčasy do 12h měsíčně - Flexibilní pracovní doba (10-15:00)
  • Místo pracoviště: Příbram