Nabídka práce > Technolog | Příbramsko | až 70 000Kč

Technolog | Příbramsko | až 70 000Kč

Náplň práce

Máte už zkušenosti s 3D měřením? Znáte software polyworks? Domluvíte se v pohodě anglicky?

Tak hledáme právě Vás na pozici

3D Technologa

Co Vás čeká na téhle pozici?

- Tvorba a schvalování rozměrových protokolů v SW Dossier
- Uvolňování nástrojů v SAP TAD
- Zajišťování 3D skenů dílů z nástrojů u externích dodavatelů
- Vyhodnocování 3D skenů dílů z nástrojů v SW Polyworks
- Spolupráce s ostatními odděleními na tvorbě výkresové dokumentace k novým dílům

Požadavky

- SŠ/VŠ technického zaměření
- Zkušenosti a znalosti v oblasti 3D měření
- Praxe na obdobné pozici
- Komunikativní znalost AJ podmínkou
- Znalost SW Polyworks
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- Znalost systému SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Bonusy a prémie - Závodní stravování, zaměstnanec si hradí pouze 21Kč - Týden dovolené navíc - Po zkušební době cca 6% osobní ohodnocení - Závodní zdravotní péče (např. očkování proti chřipce zdarma) - Flexibilní pracovní doba (10-15:00)
  • Místo pracoviště: Příbram