Nabídka práce > Elektro BIM modelář | Nadstandardní mzda

Elektro BIM modelář | Nadstandardní mzda

Náplň práce

Stavebnice Merkur a Lego byla vaše oblíbená hračka v dětství ?
Chcete své dětské modelářské umění aplikovat i v běžném životě ?

Tak hledáme právě Vás na pozici:

Elektro BIM Modelář

co Vás na pozici čeká Elektro BIM modelář čeká?

- Práce v systému REVIT
- Návrhy rozvodů elektřiny pro výrobní haly
- Práce v kolektivu
- Tvorba technické dokumentace
- Projednání technického řešení se zadavatelem
- Spolupráce s projektovým manažérem

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání stavební / elektro
- AJ na komunikativní úrovní (aspoň B1)
- Znalost REVIT

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Stravenky (120kč/den) - Služební notebook a telefon - Voucher na volnočasové aktivity (500kč/m) - Dárky ke služebním jubileím
  • Místo pracoviště: Praha