Nabídka práce > MISTR VÝROBY | Nymburk

MISTR VÝROBY | Nymburk

Náplň práce

Aktuálně se obsazuje nová pozice MISTRA do výrobní společnosti.
Máte bohaté zkušenosti v oblasti výroby a chcete se podílet na dosahování výrobních cílů?

Co Tě čeká?

- řízení celé směny (zodpovědnost za cca 40 pracovníků)
- zodpovědnost za plnění plánu výroby, cílů kvality
- identifikace příčin problémů a jejich odstranění
- zodpovědnost za bezpečnost práce a ochranu životního prostředí
- zpracování reportů a hlášení za svěřenou oblast

Požadavky

- SŠ vzdělání
- minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici
- zkušenost s vedením týmu lidí
- ochota pracovat ve směnném provozu
- dobrá znalost PC (MS Office - Outlook, Word, Excel)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. plat - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - finanční bonusy (inflační bonus, projektové bonusy) - moderní výrobní prostředí - kulturní, společenské a sportovní akce - zázemí a jistotu stabilně rostoucí společnosti - a mnoho dalšího!
  • Místo pracoviště: Nymburk