Nabídka práce > ELEKTROINŽENÝR| ŠUMPERK

ELEKTROINŽENÝR| ŠUMPERK

Náplň práce

Máš vzdělání v oblasti elektro a komunikativní znalost AJ? Rád bys vedl vývojové projekty a spolupracoval s kolegy ze zahraničí? Tak se nám ozvi!

Co bude náplní tvé práce?
- vedení projektů vývoje
- návrh a výpočet elektromagnetických parametrů výrobků
- zavádění produktů do výroby
- statistické vyhodnocení
- komunikace se zákazníky
- spolupráce s vývojáři v ČR i v zahraničí

Požadavky

- min. SŠ vzdělání (elektro nebo elektrotechnické zaměření)
- znalost obvodů a pasivních či aktivních elektrosoučástek
- komunikativní znalost AJ (min. B1)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 dní dovolené navíc - pružná pracovní doba - možnost zahraničních cest - jazykové vzdělávání - Multisport karta - příspěvek na penzijko - firemní akce
  • Místo pracoviště: Šumperk