Nabídka práce > TECHNIK NDT | LETECTVÍ

TECHNIK NDT | LETECTVÍ

Náplň práce

Do zbrusu nového závodu kousek od Brna hledáme NDT TECHNIKA (level II).

Pokud chceš být součástí skvělé mezinárodní společnosti a podílet se na rozvoji něčeho velkého, přihlas se na tento inzerát!

Co budeš dělat:
* Nastavovat a standardizovat zařízení
* Podílet se na interpretaci a vyhodnocení přijetí/zamítnutí zařízení
* Kontrolovat výkonnost systémů v souladu s platnými normami
* Vedení a školení pracovníků levelu I.
* Vypracovávat pracovní pokyny na základě schválených postupů
* Budeš mentorem a školitelem v oblasti bezpečnosti a technických dovedností

Požadavky

* Vzdělání technického směru
* Zkušenost na obdobné pozici
* Vlastníš certifikát NDT II. stupně (ET, PT, MT, UT)
* Znalost čtení technické dokumentace
* AJ na komunikativní úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Nadstandardní mzdové ohodnocení * Možnost rozvoje nového výrobního závodu * Vzdělávací kurzy * Kurzy na AJ
  • Místo pracoviště: Velké Meziříčí