Nabídka práce > Likvidátor/ka životního pojištění

Likvidátor/ka životního pojištění

Náplň práce

Máte zkušenosti z likvidace životního pojistění nebo máte zdravotní vzdělání a zájem o práci v pojišťovně? Baví Vás práce v týmu? Máte ochotu pracovat na vylepšení procesů?

Hlavní náplní je co nejefektivnější likvidace škodní události u smluv životního pojištění.

Na této pozici se obejdete bez znalosti anglického jazyka.

Požadavky

- Znalost produktu životního pojištění
- Praxe na obdobné pozici je výhoda
- Proaktivní přístup
- Zdravotní vzdělání výhodou
- Schopnost pracovat v týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 20 dnů dovolené a 5 sick days navíc * Flexibilní pracovní doba * Možnost home office * Příspěvek na penzijní pojištění (3 procenta) * Příspěvek na stravování (99 korun) * Roční bonus * Možnost Multisport karty * Výuka anglického jazyka na pracoviš
  • Místo pracoviště: Praha