Nabídka práce > Specialista řešení pro správu dokumentů a obsahu | Praha | 60 - 80 000 CZK

Specialista řešení pro správu dokumentů a obsahu | Praha | 60 - 80 000 CZK

Náplň práce

Do společnosti pro kterou je každodenní misí tvořit digitální svět a bezpapírovou budoucnost hledáme zkušeného systémového konzultanta.

Co budeš dělat?

- Pokud se osvědčíš nebo už jsi zkušený matador, čeká tě navíc návrh architektury řešení, tvorba nabídek, projektové řízení technické implementace řešení atd.
- Starat se o zákazníka při Go Live aktivitách a poskytovat následný support
- Testovat produkt, tvořit dokumentaci, připravovat školení pro koncové uživatele i administrátory
- Customizovat OpenText produkt u zákazníka, komunikovat s vývojáři a systémovými inženýry
- Podílet na presale aktivitách – připravovat produktové prezentace a workshopy pro zákazníka, analyzovat požadavky a zajišťovat funkční specifikace námi implementovaného řešení atd.
- Nedílnou součástí je kontinuální vzdělávání v oblasti OpenText produktů.

Požadavky

- Praktické dovednosti práce s MS Office
- Anglický jazyk – na min. úrovni B2 (slovem i písmem)
- Ochotu učit se a dále rozvíjet svoje odborné kompetence
- Všeobecný přehled v oblasti IT
- Řidičský průkaz, sk. B a ochota cestovat

Tvojí výhodou může být...
- Zkušenost s DB MS SQL nebo Oracle
- Znalost ECM řešení (OpenText, CSP, MS SharePoint)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Ti můžeme nabídnout: - 4 týdny dovolené + den za každý odpracovaný rok navíc - Flexibilní pracovní doba (kanceláře jsou přístupné 24/7) - Spolupráce s mezinárodními týmy - Možnost cestování po Evropě - Ovocné pondělky - Teambuildingy - Relax room
  • Místo pracoviště: Praha