Nabídka práce > Java Developer | Praha | IČO | 6 000 - 7 500 CZK/MD

Java Developer | Praha | IČO | 6 000 - 7 500 CZK/MD

Náplň práce

- Cíl projektu: Pojištění hypoték a půjček, základní vývoj je hotový, nyní půjde o rozvoj a přidávání dalších flow, důležitá součást projektu je porovnávač cen (něco jako naše Heureka ale větší)
- Popis projektu: 3 typy práce na projektech - servisní věci, práce na core platformě EVM, srovnávač hypoték MOPRO

Část nebo i celý pohovor probíhá v angličtině. V pracovním styku je angličtina používaná dle projektu a oddělení v rozpětí obou extrémů buď na denní bázi nebo vůbec.

Požadavky

- být ochoten docházet do kanceláří minimálně 3x týdně
- být vybaven angličtinou min. na úrovni B2 (tj. schopen relativně plynule komunikovat jak psanou tak mluvenou angličtinou)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 9000 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha