Nabídka práce > PROJEKTANT/KA INŽENÝRSKÝCH KONSTRUKCÍ/ŠANCE I PRO ABSOLVENTY

PROJEKTANT/KA INŽENÝRSKÝCH KONSTRUKCÍ/ŠANCE I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Máte ukončené VŠ vzdělání v oboru stavebnictví a rádi byste se podíleli na zajímavých projektech v oblasti inženýrských konstrukcí? Umíte pracovat v programu AutoCad a Vaši kolegové se na Vás mohou spolehnout? Pak tedy hledáme právě Vás.
Uvítáme také absolventy, kteří na sobě chtějí pracovat, profesně růst a ve strojírenství se dále rozvíjet.
Vaší náplní práce na pozici PROJEKTANT/KA INŽENÝRSKÝCH KONSTRUKCÍ bude především:
- návrhovat a posuzovat mosty a inženýrské konstrukce ve všech stupních projektové dokumentace
- hledat efektivní řešení
- sledovat nové trendy ve stavebnictví
- projednávat dokumentaci
- spolupracovat s kolegy ze souvisejících oborů

Požadavky

- VŠ stavební se zaměřením mosty nebo konstrukce staveb
- znalost práce v software Autodesk, AutoCad
- znalost MIDAS, SCIA, IDEA RD a GEO5 - výhodou
- znalost anglického/německého jazyka – výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- vhodné i pro absolventy, kteří se touží rozvíjet v oboru stavebnictví

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 35000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - odměny/bonusy - příspěvek na stravování paušálem - příspěvek na penzijní pojištění - Multisport karta, příspěvek na sport a kulturu (Skipasy, permanentky, vstupenky) - slevy u obchodníků, zvýhodněné tarify - firemní akce (vánoční
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem