Nabídka práce > ANALYTIK | INVESTIČNÍ SOLEČNOST | i ABSOLVENT

ANALYTIK | INVESTIČNÍ SOLEČNOST | i ABSOLVENT

Náplň práce

Jsi analytický typ a zajímá tě oblast investic? Pak si spočítáš, že tato pozice je přesně pro tebe. Hledáme ANALYTIKA PRO INVESTIČNÍ SPOLEČNOST. Rádi dáme šanci i absolventům se zájmem o oblast investic! Pokud jsi ale již zkušený analytik, nudit se u nás také nebudeš!

Co tě na pozici čeká:
- oceňování investičních nástrojů
- analýza výkonnosti
- práce s informačními systémy a daty v nich
- správa statických dat
- spolupráce při správě investičního portfolia
- podílení se na vývoji a zlepšování procesů
- příprava reportů

Požadavky

- analytické myšlení
- samostatnost
- angličtina min. B2 (pro písemnou i mluvenou komunikaci)
- zájem o oblast investic
- znalost Excel

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 40000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 4 týdny dovolené - 4 Sick days - Občasná práce z domova - Stravenkový paušál - Multisport karta - Teambuildingy
  • Místo pracoviště: Praha