Nabídka práce > KYC ANALYST - Junior

KYC ANALYST - Junior

Náplň práce

Máš zkušenosti v oblasti KYC/ Due Diligence?
Pak neváhej a zašli svůj životopis.
Do našeho týmu hledáme analytika KYC.

Co bude tvým denním chlebem?
* Dodržovat procesy a pracovní postupy "Know Your Client" (KYC).
* Shromažďovat a analyzovat dokumentaci nových a stávajících klientů
* Udržovat aktuální údaje o klientech v různých systémech
* Podílet se na regulačním a interním reportingu
* Podporovat činnosti proti praní špinavých peněz
* Aktivně se podílet na různých projektech souvisejících s řízením klientů
* Komunikovat s klienty
* Podílet se na zavádění nových předpisů a požadavků

Požadavky

* min. Bc. vzdělání (ekonomie/ právo výhodou)
* AJ na pokročilé úrovni B2/C1 (každodenní kontakt v rámci evropského týmu)
* min. 1-2 roky zkušeností v oblasti Due Diligence/ KYC process
* znalost MS Office
* skvělé komunikační a analytické schopnosti
* zájem o oblast bankovnictví

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 60000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 6 týdnů dovolené - Sick days - možnost home office až 50% - příspěvek 12 000 Kč na volnočasové aktivity ročně - penzijní pojištění (po 1 roce) - pojištění zaměstnanců - jazykové kurzy - příspěvek na kartu Multisport - očkování
  • Místo pracoviště: Praha