Nabídka práce > IT RECRUITER ♥ 80 000 Kč

IT RECRUITER ♥ 80 000 Kč

Náplň práce

Máš pro ajťáky prostě slabost a IT nábor je tvoje vášeň? Máš praxi s náborem z personální agentury nebo interního HR? Chceš mít možnost dělat si nábor trochu podle sebe, přicházet s nápady a podílet se na realizaci nového projektu již zaběhlé a prosperující IT společnosti? Pak jsi zde správně!

Co Tě u nás čeká:
* zastřešení a podpora celého procesu náboru
* podílení se na tvorbě náborové strategie
* týmová spolupráce napříč celou společností

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* AJ na komunikativní úrovni min. B2
* zkušenost s aktivním náborem IT pozic
* znalost práce se sociálními sítěmi (FB, Instagram, LinkedIn)
* business mindset, komunikativnost, samostatnost
* český nebo slovenský jazyk - C1

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * možnost home office * flexibilní pracovní doba * finanční bonus
  • Místo pracoviště: Praha