Nabídka práce > ÚČETNÍ | INVESTIČNÍ SPOLEČNOST

ÚČETNÍ | INVESTIČNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením účetní agendy a hledáte možnost dalšího kariérního posunu? Zajímá Vás dynamicky rostoucí odvětví investic do nemovitostí? Chcete stabilitu a jistotu? Hledáme zkoušeného/ou účetní pro INVESTIČNÍ SPOLEČNOST.

* Účtování denních transakcí/ bankovních transakcí
* Vedení registru majetku, odpisy majetku
* Příprava platebních příkazů
* Fakturace
* Měsíční rekonciliace rozvahových účtů a sledování závazků a pohledávek
* DPH agenda
* Příprava měsíční a roční závěrky
* Kooperace s auditory a daňovými poradci
* Komunikace s úřady

Kanceláře: Praha 1
Nástup: ideálně ihned

Požadavky

* ekonomické vzdělání
* 5 let praxe v účetnictví
* AJ i ČJ na pokročilé úrovni C1 (slovem i písmem)
* znalost Helios iNuvio výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * 5 Sick days * flexibilní pracovní doba * možnost home office * příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Praha