Nabídka práce > MECHANIK/-ČKA MĚŘENÍ A REGULACE

MECHANIK/-ČKA MĚŘENÍ A REGULACE

Náplň práce

Jako mechanik/-čka měření a regulace budete:

- diagnostikovat závady a provádět výměny/opravy na instrumentačních zařízeních
- koordinovat a dohlížet na kvalitu údržby/oprav
- pečlivě dokumentovat činnosti údržby a podílet se na přípravě plánů údržby
- podílet se na řízení údržby během odstávky
- provádět diagnostiku instrumentačních prvků pomocí protokolu HART
- zajišťovat dostupnost dílů pro činnost údržby

Požadavky

Požadujeme:
- SOU nebo SŠ vzdělání (elektrotechnické)
- Vyhláška 50/1978 Sb.
- Zkušenosti s údržbou prvků instrumentace ve výrobě (alespoň rok)
- Technická zručnost a schopnost samostatné práce

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 49000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - odměny a bonusy - týden dovolené navíc - příspěvek na dopravu, pojištění (životní, penzijní) - sick day - náborový příspěvek 30 000 Kč - další zaměstnanecké benefity
  • Místo pracoviště: Litoměřice