Nabídka práce > KONSTRUKTÉR/KA INŽENÝRSKÝCH KONSTRUKCÍ/ŠANCE I PRO ABSOLVENTY

KONSTRUKTÉR/KA INŽENÝRSKÝCH KONSTRUKCÍ/ŠANCE I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Máte ukončené vzdělání v oboru stavebnictví a rádi byste se podíleli na zajímavých projektech v oblasti inženýrských konstrukcí? Umíte pracovat v programu AutoCad a Vaši kolegové se na Vás mohou spolehnout? Pak tedy hledáme právě Vás.
Uvítáme také absolventy, kteří na sobě chtějí pracovat, profesně růst a ve strojírenství se dále rozvíjet.
Vaší náplní práce na pozici KONSTRUKTÉR/KA INŽENÝRSKÝCH KONSTRUKCÍ bude především:
- tvorba dokumentace mostů a inženýrských konstrukcí, tunelů ve všech projektových stupních
- spolupráce s kolegy a hledání efektivních řešení

Požadavky

Požadavky:
- SŠ vzdělání technického směru (ideálně stavebnictví)
- znalost práce v software AutoDesk, AutoCad – výhodou
- znalost anglického/německého jazyka – výhodou
- řidičský průkaz sk. B – výhodou
- technické myšlení, kreativita, týmová spolupráce
- vhodné i pro absolventy, kteří se touží rozvíjet v oboru stavebnictví

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 28000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - odměny/bonusy - příspěvek na stravování paušálem - příspěvek na penzijní pojištění - Multisport karta, příspěvek na sport a kulturu (Skipasy, permanentky, vstupenky) - slevy u obchodníků, zvýhodněné tarify - firemní akce (vánoční
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem