Nabídka práce > OPERÁTOR VÝROBY (MIMO AUTOMOTIVE)

OPERÁTOR VÝROBY (MIMO AUTOMOTIVE)

Náplň práce

Dřevo a výroba nejde dohromady? Ano jde! Přidej do týmu jako Operátor výroby a sám se přesvědčíš!
Náplń práce:
- proces přejímání dřeva a úkony s tím spojené
- kontrola kvality, měření, vážení, rozbory dle norem
- reportování, zpracování dat, zadávání dat do systému
- příprava podkladů v případě reklamací

Požadavky

Požadavky:
- SOU nebo SŠ vzdělání (technické výhodou)
- praxe ve výrobě výhodou, nikoli podmínkou
- ochota pracovat na směny
- certifikace pro obsluhu motorové pily - výhodou
- řidičský průkaz (sk. B)
- dobrá fyzická zdatnost
- znalost práce na PC (zadávání dat)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 33000 CZK do 36000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - odměny a bonusy - 5 týdnů dovolené - 13. plat - příspěvek na dopravu, životní a penzijní pojištění, rekreaci - náborový příspěvek 30 000 Kč, příspěvek na relokaci - sick day - firemní akce a další odměny
  • Místo pracoviště: Litoměřice