Nabídka práce > ELEKTROPROJEKTANT | MaR

ELEKTROPROJEKTANT | MaR

Náplň práce

Do společnosti v Ústí nad Labem hledáme nového kolegu na pozici Elektroprojektant. Jaká je náplň práce?
- řešení technických problémů - analýza, nalezení příčiny, návrh řešení
-zpracování projekční dokumentace (elektro a MaR), její samostatná tvorba, kontrola
-spolupráce napříč odděleními
-spolupráce s externími servisními společnostmi

Požadavky

Požadavky:
- Elektrotechnické vzdělání
-Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle zákona č. 250/2001 Sb.
-Znalost CAD a MS Office
-Praktické zkušenosti v projektování v oboru MaR a elektro
-řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 42000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba s pevnou složkou * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce * zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru * odborný rozvoj zaměstnanc
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem