Nabídka práce > Brigáda ve výrobě - 170 Kč/hod

Brigáda ve výrobě - 170 Kč/hod

Náplň práce

Sháníte pravidelný přivýdělek? Hledáme šikovné pomocníky do výroby na dlouhodobou spolupráci! Nabízíme flexibilní brigádu pro společnost zabývající se výrobou komponentů do elektro aut a hybridů!

LOKALITA: KUŘIM - svozová doprava z Brna zajištěna

SMĚNY: dle rozvrhu směn denní i noční - dle vlastního výběru - preferujeme pravidelnost docházky!

Co bude Vaší náplní práce?
- kompletace a kontrola komponentů
- balení a testování komponentů
- obsluha strojů

Nástup ihned, nebo dohodou.

Požadavky

- věk minimálně 18 let
- ochota pracovat v lokalitě Kuřim (20 minut od Brna)
- ochota odpracovat ranní (6:00 - 18:00) i noční směny (18:00 - 6:00)
- fyzická zdatnost
- dlouhodobá spolupráce
- zodpovědný přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 170 CZK do 170 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Mzda 170 Kč/hod. + PŘÍPLATKY ! - příplatek za noc - příplatek za víkend - příplatek za svátek - příplatky za směnnost DALŠÍ BENEFITY: - příspěvek na závodní stravování přímo v práci - stabilní brigáda na dlouhodobou spolupráci V případě zájmu ne
  • Místo pracoviště: Kuřim