Nabídka práce > MISTR STAVEBNÍ VÝROBY LINIOVÝCH STAVEB

MISTR STAVEBNÍ VÝROBY LINIOVÝCH STAVEB

Náplň práce

- odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů
- koordinace a kontrola práce pracovníků stavby
- komunikace s ostatními úseky společnosti
- řízení, organizace a kontrola práce prováděné (sub) dodavatelskými firmami
- odpovědnost za dodržování a kontrolu BOZP, PO - řízení jakosti, ISO, ČSN, atd.

Požadavky

- SŠ stavebního směru
- znalost a čtení technické dokumentace
- výborné komunikační schopnosti
- dobrou znalost práce na PC
- samostatnost, flexibilitu a rozhodnost
- ŘP sk. B, ochotu cestovat
- zkušenost s vedením skupiny montážních pracovníků

Nabízíme

Práci ve stabilní stavební společnosti, která se díky bohatým zkušenostem řadí mezi špičkové firmy zajišťující kompletní dodávky staveb.

Informace o pozici

  • Mertastav s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dnů dovolené, po zkušební době příspěvek na penzijní pojištění, příjemný kolektiv
  • Vhodné pro: Zdravé osoby
  • Místo pracoviště: Předklášteří